Biz Kimiz

OlduBil, bir Limak Holding iştiraki olan, Limak Müşteri Çözümleri A.Ş. ‘nin Mastercard lisanslı ön ödemeli kartı ve mobil uygulamasıdır.

Limak Müşteri Çözümleri A.Ş.

Limak Müşteri Çözümleri A.Ş, müşterileri ve iş ortakları için rekabetçi avantajlar sunmayı hedefleyen bir müşteri çözümleri platformudur. Şirket, müşteri sadakati programları da dâhil olmak üzere ihtiyaca yönelik tasarlanmış, yenilikçi çözümler ile pazarlama ve veri analitiği alanlarında değer yaratmayı hedeflemektedir. Özellikle mobil uygulama ve yeni nesil ödeme yöntemlerinde uçtan uca kusursuz bir müşteri deneyimi yaratma vizyonuyla yola çıkan Limak Müşteri Çözümleri A.Ş. bu vizyon doğrultusunda, Mastercard lisanslı bir ön ödemeli kart markası olan OlduBil’i yaratmıştır.

Limak Müşteri Çözümleri A.Ş. %100 Limak Holding iştirakidir. Temelleri 1976 yılında Limak İnşaat ile atılan ve günümüzde inşaat, turizm, enerji, alt yapı, havacılık ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren Limak Holding hakkında daha fazla bilgi edinmek için linke tıklayabilir, web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

OlduBil sanal kart nedir
Türk Para
BKM
BKM
MasterCard
Colendi
Türk Para
TURK Elektronik Para 6493 sayılı kanun kapsamında lisanslı bir elektronik para kuruluşu
olup Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) gözetim ve denetimi altında faaliyet
göstermektedir. Bankalararası Kart Merkezi (BKM) üyesidir ve Mastercard lisansına sahiptir.
TCMB
BKM
MasterCard
Colendi

© OlduBil 2020. Bütün hakları saklıdır. OlduBil, bir Limak Müşteri Çözümleri A.Ş. Markasıdır.